Lydia Medvedeva
Прямой
comments
Comments by "Lydia Medvedeva" (@lydiamedvedeva2252) on "🤬Харьковская "ВАТА" ждет российских "БРАТИШЕК"! ТАНКИ на улицах москвы! СТРАННАЯ БОЛЕЗНЬ соловьева" video.
@ОленаЯрошенко-ш3ч
<До 1721года не было такой страны>
Вы историю учили?
«Діяння угорців» Угорського Аноніма (рубіж XII-XIII століття). Згідно з цією хронікою, від Скіфії через Суздаль пересувались угорці (приблизно у 884–885 рр. ) на чолі з їх ватажком Алмошем. У джерелі зазначено, що угорці «увійшли у землю Русь, що називається Суздалем»
(terram intraverunt Ruscia, que vocatur Susudal).
У Старшій лівонській римованій хроніці при описі війни між німецькими лицарями і давньоруським військом (Льодове побоїще 1242 р. ) наводиться ойконім Суздаль та згадується його правитель – князь Олександр Невський: «Є місто (stat) велике і широке, також на Русі
(Ruzen). Суздалем (Susdal) він називається. Олександром (Alexander) звали того, хто в той час там був королем (kunic). Своїм підданим він велів збиратися до походу. Руським їх невдачі образливі були. Швидко вони приготувалися. І поскакав король Олександр, з ним багато інших
руських (Ruze) з Суздаля»
У Амброджо Контаріні Москва спершу повідомляється
в частині титулатури князя Івана III Васильовича. Під 26 червня 1475 р. відзначається, що Контаріні підготував подарки для посла московського князя Марко Россо. Цікаво, що крім звичного «Duca di Moscovia» (герцог московський), в одному місці ще додається до цього титулу «Signor della Rossia Bianca» (сеньйор Росії Білої). Подібні назви у італійця
неодноразово з’являються і надалі: «Ambasciadore in Rossia al Signor Duca di Moscovia» (посол з Росії від сеньора герцога московського), «Duca Zuanne signor della gran Rossia bianca» (герцог Іван, сеньор Великої Росії Білої) та інші.
<И границы Европы до сих пор считаются до границы раzzeи. И Раzzeя всегда считалась Азией.>
Открываем английскую Вики, и читаем:
"between Asia and Europe (dividing Eurasia): along the Turkish straits, the Caucasus, and the Urals and the Ural River (historically also north of the Caucasus, along the Kuma–Manych Depression or along the Don River)"
Открывайте карты Ортелиуса и Меркатора (16-й век), и вы увидите, что граница Европы и Азии проходила изрядно восточнее Волги, то есть карты Европы включала в себя Россию.
1
1