Comments by "Ivan Yashchenko" (@ivanyashchenko790) on "Українська правда"
channel.
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
3
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
Щойно тільки послухав. Дякую за реакцію на коментар, я не проти щоб обстріли підряд йшли не так часто.
І добре якщо вони будуть ще рідше.
Можу поділитися своїми враженнями від обстрілів та ситуації загалом. Вийшло довго, вибачте, не було часу написати коротко.
Кампанія з вибивання енергетики почалася 10 жовтня 2022 року за командування суровікіна. Ми пережили 17 масованих обстрілів зимою потім пауза 2 місяці і важкий квітень/травень коли стратєги працювали щодня, це давило на психіку хоча залпи ставали все меншими і слабшими.
Було відчуваття, що росіяни вичерпали свої резерви.
Ми відновили енергетику. І виглядало так, що суровікін випустив 1000+ ракет, а толку нуль.
Тоді за даними ГУР, вони наростили виробництво, взяли паузу і змінили командуючого «сво».
І це погано. Мені дуже не подобається ворог який робить аналіз, вчиться, змінює тактику і покращує виріб.
Нова кампанія розпочалася в останній третині березня і показала більшу ефективність і зухвалість.
Все абсолютно інакше. Виріб Х-101 збільшив БЧ удвічі до 800 кг, замість того щоб наносити удари усюди, одночасно і одразу, фокусуються на кількох об‘єктах генерації і вибивають саме їх, ГЕС завжди оминали, тепер у відповідь на безсилля України та світу на руйнування Каховської ГЕС почали прицільно бити саме по греблям.
І це ще не застосовували «калібри». Про які казав Буданов сьогодні.
Влучно підсумував Стерненко на вчорашньому стрімі. Варто очікувати системного блекауту під кінець літа початок осені цього року. Половина твітера залізла в умиральну яму після цього стріму.
Мав вчора пізно ввечері розмову з журналістом з Індонезії по скайпу на світську тему, переключилися на війну і відразу той спитав: «я чув, що у вас lack of volunteers».
Це неприємно вразило. Через ці ганебні відео викрадання цивільних військовими навіть в сраній Індонезії знають, що у нас lack of volunteers. Це дуже неприємно розуміти.
Є відчуття, що ми рухаємось до поразки і держава зараз заходить в умовну кімнату з потенційними доброльцями і каже: «Привіт, хлопці! Ми збираємось програти, чи не хочете доєднатись до збройних сил?»
Стаття в Economist цього тижня, на мою думку, точно відображає ситуацію сьогодні. Підписати мирний договір прямо зараз це краще, що нам світить. Ми все одно підпишемо, але коли втратимо, енергетику, економіку і кілька великих міст. Тому краще зараз. Це буквально стислий переказ. І я погоджуюсь з такою оцінкою.
Я раніше слухав всі випуски Клятого Питання, але коли стало зрозуміло куди ми рухаємося сфокусувався на власному житті. Без президентських виборів та зміни цього корупційного болота - вектор очевидний.
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
2
-
Дякую Сєві, що провідала Ха. Особливо, що зайшла до Фумінорі-сан, йому лестить така увага.
Але ролик вийшов все одно в дусі телемарафону, переможно-оптимістичний.
Наратив «наступ на Харків» це російське ІПСО буквально те саме заперечення реальності, що і перед вторгененням.
Ми з Північної Салтівки не змогли евакуювати маломобільних та стареньких у перші дні вторгення. Багато з них сгоріли заживо. Все через заспокоєння влади, що все буде «шашлики» та росіянє блефують.
А ви поширювали ці меседжі. І продовжуєте поширювати навіть зараз.
Їхні смертя та кров на владі та вас за цю брехню.
Дякую західним спецслужбам та виданням, такі як NYT, Wa Po, Guardian які чесно попереджали про неминучість вторгнення та необхідність вжити міри цивільним.
Зараз вони знову почали прямо повідомляти про наступ на Харків, тому я переконаний, що цей «телемарафон» від УП колись будуть згадувати як приклад пропаганди.
2
-
2
-
2
-
2