Comments by "Инна Как-то так" (@user-pk7jb1gr4i) on "У кафе Чернігова спалахнув скандал через червоно-чорний прапор" video.

  1. 7
  2. 4
  3.  @jbxerr  Просто ТИ ТУПАК. Не позорся і прочитай біографію Рєпіна : де, коли і як він писав цю картину і хто був його консультантом. З прадавніх часів у представників різноманітних культур та цивілізацій по усьому світу активно використовувались червоний та чорний кольори. Це пояснюється легкістю отримання таких барвників з природних матеріалів. У часи Древньої Греції він асоціювався з війною та хоробрістю, в Римській Імперії – з владою, імператорським богонамісництвом. З появою християнства червоний вважався кольором крові Ісуса Христа, тож і ніс у собі послання страждань та любові (любові через страждання та навпаки). А от у деяких племен індіанців, у індусів, іудеїв та гуцулів з давніх-давен речі червоного кольору вважались захисними, оберегами від злих духів та людських помислів. Традиційна вишивка червоно-чорними нитками наділялась здатністю оберігати від злого та насичувати енергією до життя. Сучасні історичні згадки про червоно-чорні стягу у різних варіаціях (горизонтальні, вертикальні, діагональні) відносять нас до 1890-х років та до таких країн, як Італія та Мексика. Не залежно від того, що дані країни знаходяться на різних половинах земної кулі, майже одночасно там відбулись повстання громадян проти ущемлення їх прав та свобод під знаменами червоно-чорних кольорів. Дослідники цих історичних подій зазначають, що на боротьбу виходив нижчий робочий клас (оскільки середнього вже майже не існувало). Саме на їхніх стягах чорний колір означав пряму дію (мітинги, стачки, протест), а червоний – робітничий рух. В радянські часи усі добре знали поняття “рохінегра” зі шкільних підручників – саме так називався прапор мексиканського повстання. Як зазначає дослідник Дональд Ходжес, “на прапорі мексиканського Дому робітників світу червона полоска символізує економічну боротьбу проти класів власників, а чорна – повстанську”. Під такими ж стягами пройшла і революція в Іспанії в 1936 році. Отже, можна підсумувати, що червоно-чорний прапор прийшов в Україну з інших європейських країн та Мексики. Він давав натхнення людям, котрі змучились від рабського існування, несправедливої тотальної бідності та свавілля багатіїв. А консультантом Іллі Репіна під час написання даної картини був сам Дмитро Яворницький – відомий історик, дослідник українського козацтва. І ЩОБИ ТИ ЗНАВ - ОУН І УПА ВОЮВАЛИ ПІД ЖОВТО~БЛАКИТНИМИ ПРАПОРАМИ, які також у СРСР були заборонені!
    4
  4.  @jbxerr  ТУПИЙ ЛАПОТЬ! УПА-Восток УПА-Схід Годы существования 1943—1944 Страна  Украина Входит в Украинская повстанческая армия Функция партизанская борьба Дислокация около Киева и Житомира Участие в Вторая мировая война, Округ УПА-Восток был сформирован из военных, служивших в Центральной и Южной походных группах ОУН и сидевших в немецких тюрьмах. Из-за отсутствия времени и постоянных атак советских войск полностью завершить создание округа повстанцы не сумели (не были даже предварительно назначены командующие округами). Вследствие этого к округу часто относят только независимые повстанские боевые единицы. Командир Эней Из известных командиров данного округа часто выделяется командир Эней, служивший в округе УПА-Юг (ВО «Заграва»), который часто совершал походы через Днепр. Летом 1943 года ему удалось совершить рейд: из Пустомитских лесов пройти через Искоростень до Малиновских лесов. Эней вернулся только поздней осенью на Волынь, а некоторые из его отрядов перебрались через Днепр и осели около Чернигова. После возвращения Энея на дороге Искоростень-Чернигов засели части куреней Верещаки и Евгения. Весной 1944 года курень Дороша, которым руководил Эней, добрался до Житомирской области, куда ещё не заходили повстанцы. Но по словам повстанцев, Дорошу удалось выйти гораздо дальше — в Киевскую и Черниговскую область.
    3
  5. 2