Comments by "F-16" (@kostukov) on "Даже Медведев начал выдавать трезвые вещи: внешнее управление вышло на новый уровень" video.

  1. 10
  2. 8
  3. 4
  4. ​ @Ivan_tot-samiy молодець! 🖌 Не варто таврувати літній контрнаступ ЗСУ як невдачу, запевняють у колонці на The Washington Post екскерівник військ НАТО в Афганістані Давид Петреус і керівник дослідницького проєкту Critical Threats Фредерик Каган. Сучасні війни не розвиваються лінійно, і немає підстав вважати, що якщо наступ почався повільно, він так само мляво й продовжиться. Треба приділяти більшу увагу деталям, пишуть автори матеріалу. Наприклад, тому, що на кількох ділянках фронту ЗСУ вже «подолали тверду оболонку російської лінії захисту», пройшовши складні мінні поля. Попереду ― друга, нібито головна смуга оборони росіян, однак імовірність того, що у виснажених російських військ достатньо резервів і техніки для серйозного спротиву, невисока. На деяких ділянках, особливо на півдні, дає результати системне вибивання Україною російських складів, логістичних центрів і командних пунктів. І недавні взяття Роботиного й Урожайного ― хороший знак на цьому тлі. Силу росіян не варто недооцінювати ― на нинішньому етапі війни вони показали себе краще, ніж очікували аналітики. Їхня система укріплень і мінних полів виявилась ефективною, також окупанти опанували методи гнучкої оборони: підпускають українські підрозділи ближче до себе, а коли ті виснажаться в наступі, посилено їх атакують. Однак у наступі, який триватиме щонайменше до кінця року, в України високі шанси обвалити оборону росіян на якійсь ділянці та швидко піти вперед. Передумови в ЗСУ для цього є, а тактика українців зрештою призведе саме до цього, впевнені Петреус і Каган. Під кінець колонки вони вчергове закликають США надати Україні ракети та касетні боєприпаси не лише для артилерії, але й для далекобійної зброї. Зараз ― найкращий час це зробити, переконані експерти.
    1
  5. ​ @user-fd4fs8jt4k все є. 🖌 Не варто таврувати літній контрнаступ ЗСУ як невдачу, запевняють у колонці на The Washington Post екскерівник військ НАТО в Афганістані Давид Петреус і керівник дослідницького проєкту Critical Threats Фредерик Каган. Сучасні війни не розвиваються лінійно, і немає підстав вважати, що якщо наступ почався повільно, він так само мляво й продовжиться. Треба приділяти більшу увагу деталям, пишуть автори матеріалу. Наприклад, тому, що на кількох ділянках фронту ЗСУ вже «подолали тверду оболонку російської лінії захисту», пройшовши складні мінні поля. Попереду ― друга, нібито головна смуга оборони росіян, однак імовірність того, що у виснажених російських військ достатньо резервів і техніки для серйозного спротиву, невисока. На деяких ділянках, особливо на півдні, дає результати системне вибивання Україною російських складів, логістичних центрів і командних пунктів. І недавні взяття Роботиного й Урожайного ― хороший знак на цьому тлі. Силу росіян не варто недооцінювати ― на нинішньому етапі війни вони показали себе краще, ніж очікували аналітики. Їхня система укріплень і мінних полів виявилась ефективною, також окупанти опанували методи гнучкої оборони: підпускають українські підрозділи ближче до себе, а коли ті виснажаться в наступі, посилено їх атакують. Однак у наступі, який триватиме щонайменше до кінця року, в України високі шанси обвалити оборону росіян на якійсь ділянці та швидко піти вперед. Передумови в ЗСУ для цього є, а тактика українців зрештою призведе саме до цього, впевнені Петреус і Каган. Під кінець колонки вони вчергове закликають США надати Україні ракети та касетні боєприпаси не лише для артилерії, але й для далекобійної зброї. Зараз ― найкращий час це зробити, переконані експерти.
    1